Největší slevy na internetu

Slevy na sushi

Suši patří k nejznámějším jídlům z Japonska. Většina laiků, kteří se suši dojdou do styku jen sem tam nebo při výjimečných událostech jej zná jako kus syrového masa srolovaného v rýži. Avšak ti, jenž pronikli do tajů suši vědí, že zde jde především o kombinaci speciální rýže se speciální octovou omáčkou.

Málokdo také ví, že suší existuje velké množství druhů, které jsou odlišně pojmenovány, například suši maki, suši temaki, sašimy nebo inari-zuši, které je asi nejméně známé a které je zabaleno do tofu a samozřejmě mnoho dalších druhů.

Pokud si chcete pochutnat na suši, máte mnoho možností, kde jej sehnat. První z nich je zajít si do restaurace, kde jej podávají. V tomto případě je ale skutečně důležité, aby to byla pravá japonská restaurace nebo alespoň zákazníky prověřená, aby jste měli jistotu, že skutečně dostanete pravé suši a ne jen nějakou chabou a nezdařenou náhražku. Druhou možností je navštívit nějaký z větších super marketů, které většinou nabízejí suši chlazené nebo mražené. Některé značky jsou sice dobré, avšak stále platí, že čerstvé je čerstvé.

Asi poslední možností je vyrobit si suši doma. Což není tak složité, avšak je nutno mít ty správné a pravé ingredience. Ty jsou k dostání buďto v nějakých specializovaných obchodech nebo také v lepších větších supermarketech a obchodňácích- Velmi často se na ně vztahují také různé slevy a akce.  Díky tomu si pak můžete vyrobit suši dle svých představ a chutí sami doma.

Comments are closed.