Největší slevy na internetu

Měsíční archív: Listopad 2011

Slevomat dovolená

Dovolená, to je věc, po které touží nejspíš každý z nás. Vypadnout z práce, z domu, ze stereotypu a jet si někam odpočinout. Avšak dovolená rozhodně není nejlevnější záležitostí. Tak kde na ni pořád brát a nekrást?

Většina Čechů vyjíždí za dovolenými v letních měsících, kdy svítí sluníčko, je teplo, voda láká ke koupání. Jedna část z nich opouští hranice naší země a míří více na jih, za mořem a větším teplíčkem, druhý část jich zůstává věrna naší vlasti a poznává krásy naší republiky.

Avšak léto rozhodně není jediným časem dovolených. Spousta lidí miluje také zimní dovolené a proto pravidelně tráví pár dní v zimě na horách, ať už českých či zahraničních. Tam se oddává zimním radovánkám a sportům, především tedy lyžování.

Kromě zimy a léta je však možné odjet na dovolenou kdykoliv. Je spousta možností kam jet, kam se podívat, kde si odpočinout, kde něco zažít a tak dále. Na druhou stranu však většina lidí vyjíždí na dovolenou jen 1-2x, jelikož na víc prostě nemají dost financí.

Dnes už tomu však nemusí být tak a to díky hromadnému nakupování na speciálních portálech. Zde kromě jiného může člověk sehnat také krásnou dovolenou za pár korun. Jedním z nich je také Slevomat, který nabízí svým zákazníkům také velké množství skvělých a lákavých dovolených, jejichž cena je až neskutečně nízká. Lidé si mohou vybírat z různých typů pobytů, například romantického pro dva, relaxačního, poznávacího a tak dále. Vybere si skutečně každý.

Vložil Vysoké slevy | Štítek , , | Zanechat komentář

Slevomat dovolená u moře

Slevomat, jeden z mnoha hromadných slevových portálů, nabízí každý den spoustu lákavých nabídek, jejich cena je bezkonkurenčně bezkonkurenční. Nabídky, které přináší je možné uplatnit ve všech krajských městech, ale své pole působnosti rozšiřuje dál a dál.

Slevomat si dává hodně záležet na tom, abych jejich nabízené zboží bylo skutečně kvalitní, proto si důkladně prověřuje všechny firmy a společnosti, které na jeho portál vkládají své nabídky se slevou. Díky tomu nabízí svým zákazníkům skutečně jen to nejlepší a také tím předchází nepříjemným problémům, které by případně mohly po prodeji nastat.

Lidé si z zde mohou vybírat z široké nabídky zboží, na nějž se vztahují skutečně vysoké slevy. Člověk si tak vybere město, v němž chce svoji budoucí slevu čerpat a pak může přepínat mezi aktuálními denními slevami, cestováním, vínem a zbožím. Je jen na něm o kterou kategorii má zájem.

Velmi oblíbenou kategorií je však cestování. Zejména přes letní měsíce byla lidmi velmi vyhledávaná. Každý den totiž Slevomat přinášel svým zákazníkům nové a nové letní dovolené za neuvěřitelně nízké ceny. Lidé si tak mohly pořídit krásnou dovolenou se vším všude za pár kaček. Nejvíce jich sáhlo po dovolené u moře, kterých bylo také v nabídce nejvíce. Lidé pak díky Slevomatu létali do Turecka, Řecka, Tuniska a do dalších zemích za více jak poloviční ceny, přičemž měli plná komfort a pohodlí. Rozhodně se totiž nejednalo o žádné obyčejné zájezdy, ale spíše naopak. Některé z nich byly dokonce velmi luxusní.

Vložil Vysoké slevy | Štítek , , | Zanechat komentář

Slevy Olomouc

Máte rádi slevy? Rádi nakupujete zlevněné zboží? Ale rádi byste ještě větší slevy a na více zboží? V dnešní době už to není problém. Stačí navštívit některý z hromadných slevových portálů.

Nevíte co to je? Ještě jste těchto slev nevyužili? Rozhodně neváhejte a učiňte tak!

Hromadné slevové portály fungují na naprosto jednoduchém principu, který je zaměřen především na spokojenost zákazníka. Na tyto portály vkládají různé firmy, společnosti, restaurace, obchody, jednotliví prodejci a tak dále různé nabídky, na něž se vztahuje sleva, která je až překvapivě vysoká. Například romantickou večeři pro dva včetně pití a desertu. Normálně by vás vyšla taková večeře na pěkných pár stovek, však díky této slevě ji můžete získat až za 80procent nižší cenu.

Skutečně je to možné. Vy si pak na tomto portálu vybere, o jakou nabídku máte zájem a zakoupíte si ji. Jakmile proběhne úspěšně platba na váš email vám dojde voucher, ten si pak už jen vytisknete a můžete svou slevu čerpat.

Tento systém nefunguje sice moc dlouho, avšak i za tuto krátkou dobu se stal obrovsky úspěšným a oblíbeným. Lidé po celé republice vyhledávají nabídky se slevou a užívají si je plnými doušky. Nejdříve bylo možné tyto slevy uplatnit jen v Praze a Brně, dnes už je však situace úplně jiná. Je možné je čerpat v každém větším městě. Například i krásné moravské Oloumoci.

Vložil Vysoké slevy | Štítek , , | Zanechat komentář

Slevy Ostrava

Slevy přitáhnou pozornost každého z nás. Každý, když vejdu do obchodu, tak se rozhlíží, zda není náhodou někde nějaké zboží ve slevě, které by se mu mohlo hodit. A téměř vždy se nějaké najde. Slevy jsou totiž pořád a všude. Je to marketingový tah jednotlivých obchodů a prodejců, díky němuž přilákají spoustu zákazníků. Vždy to určitě znáte, není den, kdy by vaše poštovní schránka nebyla nacpaná nejrůznějšími letáky, které vás informují o zlevněném zboží v daných obchodech.

Jak již bylo výše řečeno, slevy jsou skutečně každý den, samozřejmě, že vždy na nějaké jiné zboží. Kromě toho také obchody a prodejci využívají speciálních svátků a událostí. Například před Vánocemi najdete všude možně reklamy a letáky na zlevněné vánoční zboží a tak dále. A co teprve po Vánocích a Novém roce. To začínají ty pravé a největší výprodeje. Cena zboží klesá v mnoha případech až o 70procent a toho samozřejmě lidé chtějí využít. Někdy dokonce vznikají v obchodních domem a jednotlivých obchodem tlačeni a nekonečné fronty.

Taková situace je skutečně ve všech nákupních centrech všude po republice.Největší nával je však samozřejmě v těch největších městech, jako je Praha, Brno, ale také například Ostrava a další.

V Ostravě najdou zákazníci také velké množství obchodů a nákupní centra, kde o slevy rozhodně není nouze. Stačí jen zavítat do nějakého obchodu a přesvědčit se na vlastní oči.

Vložil Skvělé slevy | Štítek , , | Zanechat komentář

Slevy Zlín

Všichni lidé mají rádi slevy, i ti, kteří mají dost financí a mohou nakupovat i zboží dražší. Ale prostě ten pocit, že jste výhodně nakoupili je tak příjemný, že z něj má radost každý.

Avšak mnohdy se stává, že díky slevám člověk nakoupí ještě víc a za větší peníze než potřeboval. Lidé totiž, když vidí slevy, tak neodolají a berou i věci, které vůbec nepotřebují nebo je doma mají. Ale většina z nich si stejně řekne, že je to ve slevě, no tak přece to tam nenechají ležet, přece všechno se někdy hodí. Pak se ale u pokladny velmi diví, jakto, že tolik moc platí, když koupili vše ve slevě.

Nejvíce vyhledávaným zlevněným zboží jsou samozřejmě potraviny, kosmetické potřeby a oblečení. Především ženy jsou na nákupy oblečení ve slevě expertky. Muži se někdy ani nestačí divit, kde žena tolik zlevněných věcí mohla vyhrabat. Ono to ale zase není skutečně tak složité. Slevy a výprodeje jsou téměř neustále. Jen se v nich jednotlivé obchody tak nějak prostřídávají. Avšak takové ty velké výprodeje, jako je povánočním a sezónní, ty jsou v naprosto každém obchodě a to pak lidi šílí a lítají z jednoho do druhého.

Především ve velkých městech jsou tyto výprodeje skutečně veliké a lákají na velmi nízké slevy. Najdeme je například v Praze, Brně, ale také třeba v jihomoravském městě Zlín.

Vložil Vysoké slevy | Štítek , , | Zanechat komentář

Slevy v Rakousku

Rakousko je zemí, která je velmi vyhledávaná a navštěvovaná turisty. A to i těmi českými. Lidé do Rakouska, které je naším sousedem a je tedy velmi snadno sjízdné jezdí po celý rok, bez ohledu na roční období. Tato země totiž nabízí turistické využití celoročně.

V zimě jsem jezdí asi nejvíce návštěvníků kvůli lyžování. Rakouské Alpy jsou totiž jedny z nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších. Nejen, že jsou pro nás Čechy blízko, což je velmi pohodlné, ale také nám nabízejí nespočetné množství moderních lyžařských areálů a středisek. Ty jsou vždy dokonale připravené pro návštěvu lyžařů a přinášejí jim množství perfektně upravených sjezdovek a samozřejmě i mnoho dalšího volnočasového využití.

V létě a samozřejmě také na jaro a podzim jsem přijíždí návštěvníci především za turistikou. Rakousko se totiž může pochlubit skutečně překrásnou přírodou. Proto se také velmi snaží si ji hlídat, aby nedošlo k poničení, díky čemuž dodnes vypadá tak nedotčeně.

Velmi oblíbeným turistickým místem je bez pochyby také hlavní město Rakouska, a to Vídeň. Ta láká návštěvníky na spoustu krásných a jedinečných památek, které mnohdy berou dech. Nejvíce návštěvníku do toho krásného města však přijíždí v čase předvánočním. V tu dobu se totiž ve Vídni konají tradiční vánoční trhy, které jsou vyhlášeny po celé Evropě.

Zájezdy na tyto vánoční trhy najdete dokonce i slevových hromadných portálech, kde je můžete zakoupit za značně nižší cenu.

Vložil Slevy na cestování | Štítek , , | Zanechat komentář

Slevy v Londýně

Londýn patří evropská města, kam každoročně zavítá velké množství turistů. Důvodem proč tomu tak je, že je Londýn poměrně dosti dostupný, a to nejen na dopravu, ale také cenově.

Pokud si chcete zajet do Londýna bez cestovní kanceláře, jak se říká na vlastní pěst, je nejlepší využít dvou možností dopravy. Tou první je obrátit se na autobusovou dopravu společnosti Student Agency. Jejich pohodlné autobusy vybavené wifi, televizí, klimatizací, občerstvením a ještě dalšími vychytávkami vás dovezou přímo až do Londýna.

Pokud však chcete zvolit rychlejší možnost leťte letadlem. Když si na internetu vyhledáte některou z nízko nákladových leteckých společností, jako například Wizzair a podobně, budete určitě mile překvapeni, jak nízká je cena letenek. Dokonce nižší než autobusový lístek u Student agency

Mnoho lidí tak volí právě tento způsob dopravy, který je určitě nejrychlejší, nejpohodlnější a také skutečně nejlevnější.

V samotném Londýně pak určitě najdete stejné slevy, na jaké jste zvyklý od nás. Stejně jako zde, i tam probíhají nejrůznější výprodeje oblečení a zkrátka všeho. Navíc je všeobecně známo, že kosmetické potřeby, oblečení, módní doplňky a obuv jsou tam levnější než u nás. Takže se tam rozhodně vyplatí jet s větším místem v kufru, jelikož jsi pak domů můžete přivést nějaké krásné anglické kusy oblečení, kterými u nás zazáříte.

Londýn je skutečně velmi dostupným městem, tak proč toho nevyužít a nepoznat jeho krásy.

Vložil Slevy na cestování | Štítek , , | Zanechat komentář

Databáze slev v ČR

Asi není člověka, který by neměl rád slevy. I ten, který na to má a může si dovolit dražší zboží velmi rád nakoupí ve slevě. Po takovém úspěšném nákupu pak máme všichni dobrý pocit a říkáme si, jak dobře jsme to nakoupili a kolik moc peněz jsme ušetřili.

Čerpat slevy se dá různými způsoby. Buďto jdeme prostě do obchodu a tak si vybere zboží, na které je zrovna vyvěšena sleva, nebo nakupujeme ve výprodejích, nebo se staneme členem klubu nějakého obchodu a ten nám, jakožto věrným zákazníků, zasílá jednou za čas slevové kupóny a nebo patříme do skupiny lidí, kteří mají možnost z nějakého důvodu čerpat slevy.

Jednou takovou skupinou jsou například vysokoškolští studenti, kterým jejich školy vydávají ISIC karty. Což je jediná mezinárodně uznávaná studentská karta. Díky ní pak mohou čerpat mnoho slev, například na ubytování, stravování, nákupy učebnic a knih, zlevněné vstupenky do kin, divadel, na koncerty a tak dále.

Podobnou kartou je například i karta ITIC, která je určena pro učitele, karta IYTC neboli „International Youth Travel Card” , což je mezinárodní průkaz mládeže, který přináší spoustu slev oblasti cestování a samozřejmě mnoho dalších různých karet.

Pokud doma nějakou takovou kartu máte a dodnes jste ji ještě pořádně nevyužili, rozhodně tak učiňte. Nejlépe bude, když si na internetu najdete databázi slev v ČR, tam pak zadáte jakou kartičku máte a kde byste chtěli slevu uplatnit a systém vám vyjede všechna místa, kde vaši kartu akceptují.

Vložil Vysoké slevy | Štítek , , | Zanechat komentář

Pobyty se slevou

Všichni máme rádi volno, všichni rádi vypadneme z domu, z města, pár dní si odpočineme, bez práce, bez stresu, bez starostí, jen tak si užíváme. Myslím, že není nikdo, komu by tohle nic neříkalo. Většina lidí jezdí na dovolenou jednou až dvakrát za rok. A to zejména v létě, kdy je teplo a je možné vypadnout za vodou. Někteří každoročně vyráží do zahraničí za mořem, jiní rádi poznávají krásy naší České republiky.

Spousta lidí také využívá zimní měsíce pro dovolenou a to především za sportovními účely. Každým rokem stále více lidí vyráží v zimě na hory. Zase platí, že někteří si vybírají zahraniční střediska, zejména rakouská, italská a slovenská a jiná jsou stále věrni našim českým sjezdovkám.

Avšak mezi zimou a létem je docela dost velká časová prodleva a někdy by se hodilo ještě někam si zajet, ale většinou to nedovoluje právě finanční situace.

S tím se však už dnes dá lecco dělat. Samozřejmě, že peníze si asi nenatiskneme, ale můžeme využít různých lákavých slev na pobytové zájezdy. Takových je v aktuální době poměrně hodně. To souvisí se vznikem hromadných slevových portálů. Na nich je totiž zákazníkům nabízeno zboží s velmi vysokou slevou. A jednou z kategorií jsou i pobytové zájezdy. Díky tomu si člověk může zakoupit různé pobyty, například relaxační, romantický, degustační za velmi nízké ceny.

Proč toho tedy nevyužít a nedopřát si třeba prodloužený víkend v krásném hotelu s wellness za poloviční cenu.

Vložil Vysoké slevy | Štítek , , | Zanechat komentář

Dovolená se slevou

Dovolená, to je sen každého z nás, každý z nás se vždy těší, až někam odjede, vypadne ze stereotypu, zrelaxuje, užije si krásné dny bez starostí někde mimo domov. Avšak tento krásný sen je také poměrně dost drahou záležitostí a tak se pro mnoho lidí stává skutečně jen pouhým snem.

V dnešní době se však dá najít způsob, jak tento sen zrealizovat. A tím rozhodně není myšleno vzít si půjčku na dovolenou, jak můžete vidět v reklamách. Sice v reklamě to podají tak, že to působí jako nejlepší řešení, ale opak je pravdou. K takovému řešení skutečně není dobré se obracet. Nejen, že se vám dovolená prodraží, jelikož budete splácet více, než jste si půjčili, ale také budete při každé splátce vzpomínat na dovolenou a bohužel ne asi v dobrém.

Jak tedy sehnat levnou dovolenou? Jednou z možností jsou last minuty. Každá cestovní kancelář nabízí last minute zájezdy, které jsou výrazně levnější. Je jen nutné s tím počítat a mít sbalený kufr dopředu, jelikož se může stát, že ještě tentýž den budete odlítat.

Druhou možností je nákup zájezdu přes hromadné slevové portály. Sem jednotlivé cestovní agentury a společnosti vkládají nabídky na dovolenou, na než se vztahuje vysoká sleva. Většinou mezi 50-70procenty. Což se na konečné ceně poměrně značně odrazí. Díky tomu tak můžete strávit dovolenou v zahraničí se vším všude za pár kaček.

Vložil Vyhledávané slevy | Štítek , , | Zanechat komentář